Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë Termus

Photo
Video

Çanta termus Nutribullet do t'ju ndihmojë të merrni me vete lëngjet e pregatitura në shtëpi dhe tani nuk keni pse të shqetësoheni për rutinën tuaj të përditshme.

Çantë Termus
1.490 Lekë
1.192 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta termus Nutribullet do t'ju ndihmojë të merrni me vete lëngjet e pregatitura në shtëpi dhe tani nuk keni pse të shqetësoheni për rutinën tuaj të përditshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Mos dilni nga shtëpia pa marrë me vete lëngjet e pregatitura me Nutribullet

Ju tashme e dini se sa e rëndesishme është të merrni dozën ditore të vlerave ushqyese? Nutribullet ka menduar edhe për këtë. Falë çantës freskuese ju tashmë mund të merrni me vete lëngjet e pregatitura me Nutribullet.

Ruan freskinë

Çanta do të ruaj temperaturën dhe freskine e lëngjeve që ju do të merrni me vete.

Merreni me vete në punë, palestër ose për fëmijët në shkollë

Merrni dozen ditore te vlerave ushqyese edhe ne se nuk jeni ne shtepi, fale cantes e cila eshte shume praktike dhe mund ta merrni me vete kudo.

NUTRIBULLET BLAST OFF BAG

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star