Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Mprehës dhe mbajtës thikash
  10 AKSESORË

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik.

  • 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, 1 gërshere, Mbajtëse me mprehës qeramik

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Mprehës dhe mbajtës thikash
  10 AKSESORË

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik. 4 thika për biftek 4 thika të ndryshme 1 gërshere Mbajtëse me mprehës qeramik
 • 2 Tava Vezake Delimano
  -35%

  2 Tava Vezake Delimano

  - 2 tava - 1 e thellë & 1 e cekët

  - Përdoret në çdo lloj sobe

  - Përdoret si tavë, tigan, tenxhere

  - Materiale shume cilësore

  Çmimi i rregullt: 8.490 Lekë

  Oferta: 5.490 Lekë

  2 Tava Vezake Delimano
  -35%

  2 Tava Vezake Delimano

  2 tava - 1 e thellë & 1 e cekët - Përdoret në çdo lloj sobe - Përdoret si tavë, tigan, tenxhere - Materiale shume cilësore
 • Nutribullet Origjinal
  -17%

  Nutribullet Origjinal

  Nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave & perimeve

  • Pastrohet lehtë, Thika me 6 tehe, Gota e madhe 700 ml

  Çmimi i rregullt: 11.990 Lekë

  Oferta: 9.990 Lekë

  Nutribullet Origjinal
  -17%

  Nutribullet Origjinal

  Nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave & perimeve! Pastrohet lehtë, Thika me 6 tehe, Gota e madhe 700 ml
 • Seti Family Magic Mix
  -50%

  Seti Family Magic Mix

  Seti Family Magic Mix
  -50%

  Seti Family Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende inoksi 2 copë + Forma 3D për ëmbëlsira
 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Produktet më të shitur

 

Recetat

Receta - Nutribullet

Receta me mish

Ëmbëlsira

Prodhime Deti

Receta me perime

Pjata fillestare

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë