• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta
DHURATË

Me tavën merrni dhe një grirëse! Oferta mbaron pas:

 • NutribulletNutribullet

  Nutribullet

  Receta nga Dietologe Anila Kalleshi

  Çmimi: 14.990 Lekë

  Më shumë>>

  Nutribullet

  Më shumë>>
 • Rubinet per uje te ngrohte Rubinet per uje te ngrohte
  2në1

  Grupi i lavamanit

  Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime.

  Çmimi: 7.990 Lekë

  Club5 6.790 Lekë

  Më shumë >>

  Grupi i lavamanit

  Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime.

  Më shumë >>
 • Tavë & GrirëseTavë & Grirëse
  DHURATË

  Tavë & Grirëse

  Tenxhere dhe Tavë 2në1

  Grirërsja Elektrike

  Çmimi: 6.980 Lekë

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Tavë & Grirëse

  Tenxhere dhe Tavë 2në1

  Grirërsja Elektrike

  Më shumë >>
 • Mprehës dhe mbajtës thikashMprehës dhe mbajtës thikash
  I RI

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  - 4 thika për biftek
  - 4 thika të ndryshme
  - 1 gërshere
  - 1 Mbajtëse me mprehës qeramik

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  - 4 thika për biftek
  - 4 thika të ndryshme
  - 1 gërshere
  - 1 Mbajtëse me mprehës qeramik
  Më shumë >>
 • Prerësja Chop ExpressPrerësja Chop Express
  -30%

  Prerësja Chop Express

  Çmimi: 1.390 Lekë

  Çmimi: 990 Lekë

  Më shumë >>

  Prerësja Chop Express

  Prerësja Delimano mund të përdoret për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë ku ju mund të përzgjidhni atë që dëshironi.

  • frutave dhe perimeve
  • arra, fara dhe bimë
  • djathrave
  • qepëve
  • hudhrave për salcra
  • pesto, sallat, lakër
  Më shumë >>

  VideoShiko të gjithë videot

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514436
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Enët Delimano

  Enët e qeramikës Delimano janë të përshtatshme për gatime të shëndetshme dhe me pak yndyrë. Ato janë enë qeramike të cilësisë më të lartë me çmime të arsyeshme. Falë shtresës qeramike, ushqimi i gatuar në një tenxhere Delimano, ruan vlerat e tij të dobishme, dhe është veçanërisht i shijshëm. Përveç kësaj, ju mund të përdorni shumë pak yndyrë - pasi shtresa e qeramikës nuk lejon ngjitjen. Ushqimi i gatuar është aq i dobishëm sa produktet e tyre mbajnë të gjitha vitaminat dhe proteinat.
  Regjistrohu Falas në Newsletter!