Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta
 • Mprehës dhe mbajtës thikash
  10 AKSESORË

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen:

  • 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, 1 gërshere, Mbajtëse me mprehës qeramik

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Mprehës dhe mbajtës thikash
  10 AKSESORË

  Mprehës dhe mbajtës thikash

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen: 4 thika për biftek 4 thika të ndryshme 1 gërshere Mbajtëse me mprehës qeramik
 • Nutribullet Origjinal

  Nutribullet Origjinal

  Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve

  • Pastrohet lehtë, Thika me 6 tehe, Gota e madhe 700 ml

  Çmimi: 11.990 Lekë

  Çmimi Club5: 9.990 Lekë

  Nutribullet Origjinal

  Nutribullet Origjinal

  Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve
 • Tasa Silikoni 5 cope
  -28%

  Tasa Silikoni 5 cope

  Kurseni deri në 60% të hapësirës në kuzhinë

  Tasa Silikoni 5 cope
  -28%

  Tasa Silikoni 5 cope

  Kurseni 60% të hapësirës Valvul vakumi për të ruajtur ushqimet Për frigorifer & mikrovalë Lahen në pjatalarëse Madhësia e tasave: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml dhe 1200ml
 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Produktet më të shitur

 

Recetat

Receta - Nutribullet

Receta me mish

Ëmbëlsira

Prodhime Deti

Receta me perime

Pjata fillestare

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë