Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Grirëse Mishi Joy
  -22%

  Grirëse Mishi Joy

  -motor i fuqishëm 1800W

  -2në1 - mund të pregatisni salçiçe në shtëpi & grirëse mishi

  -3 koka të ndryshme për grirje

  Çmimi i rregullt: 8.990 Lekë

  Oferta: 6.990 Lekë

  Grirëse Mishi Joy
  -22%

  Grirëse Mishi Joy

  Grirëse Mishi Joy

 • 5 cope = 1.990 Lekë

  5 cope = 1.990 Lekë

  Zgjidhni 5 nga këto aksesorë dhe i merrni me ulje Çmimi!

    - Kombinoni sipas deshires
    - 5 copë = 1.990 Lekë
    - Perfekte për dhuratë 
  5 cope = 1.990 Lekë

  5 cope = 1.990 Lekë

  Zgjidhni 5 nga këto aksesorë dhe i merrni me ulje Çmimi!

 • Paketa Starter Set Copperlux
  -37%

  Paketa Starter Set Copperlux

  - Tavë rrumbullake 26 cm
  - Tigan për skuqje 24 cm
  - Tenxhere 24 cm
  - Kapak 24 cm
  - Mprehësi i thikave

  Çmimi i rregullt: 15.950 Lekë

  Oferta: 9.990 Lekë

  Paketa Starter Set Copperlux
  -37%

  Paketa Starter Set Copperlux

  Tavë rrumbullake, Tigan për skuqje, Tenxhere, Kapak, Mprehësi thikave

 • Rubineti Elektrik

  Rubineti Elektrik

  Ju do të keni gjithmonë ujë të ngrohtë deri në 60°C në pak sekonda!

  Çmimi: 7.990 Lekë

  Çmimi Club5: 6.790 Lekë

  Rubineti Elektrik

  Rubineti Elektrik

  Me rubinetin Elektrik do të keni ujë të ngrohtë gjithmonë!

 • Tigan i thellë 26cm
  -45%

  Tigan i thellë 26cm

  Tigan i thellë 26cm
  -45%

  Tigan i thellë 26cm

  I përshtatshëm për çdo lloj sobe, edhe për sobat me induksion.

 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Vlerësimet e klientëve:

Produktet më të shitur

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë