Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Tiganë për krepa
  50% ULJE

  Tiganë për krepa

  Nuk ka rëndësi nëse jeni fillestar apo profesionist.
  Krepat dhe vezët tani janë më të shpejtë!

  Karamel
  Vishnjë
  Gri

  Çmimi i rregullt: 2.390 Lekë

  Oferta: 1.190 Lekë

  Tiganë për krepa
  50% ULJE

  Tiganë për krepa

  Me tiganin e krepave cdo gje eshte me e thjeshte!

 • 5 cope = 1.990 Lekë

  5 cope = 1.990 Lekë

  Zgjidhni 5 nga këto aksesorë dhe i merrni me ulje Çmimi!

    - Kombinoni sipas deshires
    - 5 copë = 1.990 Lekë
    - Perfekte për dhuratë 
  5 cope = 1.990 Lekë

  5 cope = 1.990 Lekë

  Zgjidhni 5 nga këto aksesorë dhe i merrni me ulje Çmimi!

 • Grirëse Elektrike Joy
  -60%

  Grirëse Elektrike Joy

  Një pajisje shumë funksionale e cila mund të përdoret çdo ditë.

  - Mund të përdorni thikën teke ose dyshe

  - 2 aksesorë shtesë për salca të ndryshme

  Çmimi i rregullt: 3.990 Lekë

  Oferta: 1.590 Lekë

  Grirëse Elektrike Joy
  -60%

  Grirëse Elektrike Joy

  Një pajisje shumë funksionale e cila mund të përdoret çdo ditë.

 • Tigan i Thellë
  -45%

  Tigan i Thellë

  - I përshtatshëm për çdo lloj sobe, edhe për sobat me induksion.

  - Diametër 26 cm

  Çmimi i rregullt: 4.490 Lekë

  Oferta: 2.490 Lekë

  Tigan i Thellë
  -45%

  Tigan i Thellë

  I përshtatshëm për çdo lloj sobe, edhe për sobat me induksion.

 • Seti Family Magic Mix
  -60%

  Seti Family Magic Mix

  Seti Family Magic Mix
  -60%

  Seti Family Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende!

 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Vlerësimet e klientëve:

Produktet më të shitur

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë