Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Nutribullet Origjinal

  Nutribullet Origjinal

  - 3 Gota për lëngje
  - 2 Thika cilësore
  - Libri me receta
  - Motor me fuqi 600 Wat

  Çmimi: 14.990 Lekë

  Nutribullet Origjinal

  Nutribullet Origjinal

  Seti përfshin: 3 Gota për lëngje + 2 Thika të patentuara + Librin me Receta + Motor me fuqi 600 Wat
 • Seti i thikave
  10 AKSESORË

  Seti i thikave

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik.

  • 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, 1 gërshere, Mbajtëse me mprehës qeramik

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Seti i thikave
  10 AKSESORË

  Seti i thikave

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik. 4 thika për biftek 4 thika të ndryshme 1 gërshere Mbajtëse me mprehës qeramik
 • Rubineti Elektrik

  Rubineti Elektrik

  Ju do të keni gjithmonë ujë të ngrohtë deri në 60°C në pak sekonda!

  Çmimi: 7.990 Lekë

  Çmimi Club5: 6.790 Lekë

  Rubineti Elektrik

  Rubineti Elektrik

  Me rubinetin Elektrik do të keni ujë të ngrohtë deri në 60°C në pak sekonda gjithmonë!
 • Seti Family Magic Mix
  -50%

  Seti Family Magic Mix

  Seti Family Magic Mix
  -50%

  Seti Family Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende inoksi 2 copë + Forma 3D për ëmbëlsira
 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Produktet më të shitur

 

Recetat

Receta Nutribullet

Receta me mish

Ëmbëlsira

Prodhime Deti

Receta me perime

Pjata fillestare

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë