Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Tiganë për krepa
  50% ULJE

  Tiganë për krepa

  Nuk ka rëndësi nëse jeni fillestar apo profesionist në kuzhinë.
  Me tiganin e krepave cdo gje eshte me e thjeshte!

  Karamel
  Vishnjë
  Gri

  Çmimi i rregullt: 2.390 Lekë

  Oferta: 1.190 Lekë

  Tiganë për krepa
  50% ULJE

  Tiganë për krepa

  Me tiganin e krepave cdo gje eshte me e thjeshte!

 • Seti i Tiganëve
  -30%

  Seti i Tiganëve

  - Tigan 24 + 28 cm
  - Materiale të cilësisë së lartë për gatime të shëndetshme
  - Nuk ngjit & nuk gërvishtet
  - Mund të përdoren në të gjitha sobat

  Çmimi i rregullt: 5.990 Lekë

  Oferta: 4.190 Lekë

  Seti i Tiganëve
  -30%

  Seti i Tiganëve

  Tigan 24 + 28 cm Copperlux

 • Grirëse Duomix 2në1
  -50%

  Grirëse Duomix 2në1

  - Motorr i fuqishëm i pazhurmshëm

  - Ndryshim i thjeshtë i kokave

  - Kapaciteti: 600 ml

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 3.490 Lekë

  Grirëse Duomix 2në1
  -50%

  Grirëse Duomix 2në1

  Motorr i fuqishëm i pazhurmshëm me kapaciteti: 600 ml

 • Seti Family Magic Mix
  -60%

  Seti Family Magic Mix

  Seti Family Magic Mix
  -60%

  Seti Family Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende!

 

Tigan dhe Tenxhere

 
 

Për pjekje

 
 

Paisje Elektrike

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Vlerësimet e klientëve:

Produktet më të shitur

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë