• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta
-50%

Zjerësi i vezëve: Pregatisni deri në 7 vezë - 1.990 Lekë! Oferta mbaron pas

 • Zjerësi i vezëveZjerësi i vezëve
  -50%

  Zjerësi i vezëve

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Çmimi: 1.990 Lekë

  Më shumë >>

  Zjerësi i vezëve

  Pregatisni vezët sipas dëshirës tuaj, të ziera shumë apo të ziera pak. Një paisje e cila mund të ziej deri në 7 vezë njekohesisht.

  Më shumë >>
 • Tigan i ThellëTigan i Thellë
  Veshje Guri

  Tigan i Thellë

  - Rezistent ndaj gërvishtjeve
  - I lehtë për tu pastruar!
  - Diametri në pjesën e sipërme: 35 cm
  - Diametri në pjesën e poshtëme: 13,3 cm
  - Kapaciteti: 4 L

  Çmimi: 4.490 Lekë

  Më shumë>>

  Tigan i Thellë

  - Rezistent ndaj gërvishtjeve
  - I lehtë për tu pastruar!
  - Diametri në pjesën e sipërme: 35 cm
  - Diametri në pjesën e poshtëme: 13,3 cm
  - Kapaciteti: 4 L
  Më shumë>>
 • NutribulletNutribullet

  Nutribullet

  Dietologe Anila Kalleshi

  Për të lehtësuar sëmundjet Kardiovaskulare!

  Çmimi: 14.990 Lekë

  Më shumë>>

  Nutribullet

  Dietologe Anila Kalleshi

  Për të lehtësuar sëmundjet Kardiovaskulare!

  Më shumë>>
 • Mprehës dhe mbajtësMprehës dhe mbajtës
  I RI

  Seti me 10 aksesorë

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Seti me 10 aksesorë

  - 4 thika për biftek
  - 4 thika të ndryshme
  - 1 gërshere
  - 1 Mbajtëse me mprehës qeramik
  Më shumë >>

  Produktet TV

  VideoShiko të gjithë videot

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514436
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Enët Delimano

  Enët e qeramikës Delimano janë të përshtatshme për gatime të shëndetshme dhe me pak yndyrë. Ato janë enë qeramike të cilësisë më të lartë me çmime të arsyeshme. Falë shtresës qeramike, ushqimi i gatuar në një tenxhere Delimano, ruan vlerat e tij të dobishme, dhe është veçanërisht i shijshëm. Përveç kësaj, ju mund të përdorni shumë pak yndyrë - pasi shtresa e qeramikës nuk lejon ngjitjen. Ushqimi i gatuar është aq i dobishëm sa produktet e tyre mbajnë të gjitha vitaminat dhe proteinat.
  Regjistrohu Falas në Newsletter!